Kontakt

Sedež podjetja:

Agencija GIG / GIG INT d.o.o.,
Ulica 25. maja 72, SI-5000 Nova Gorica
ID za DDV: SI23723491

– – – –

Podružnica v Ljubljani:

Agencija GIG / GIG INT d.o.o.
Koseška cesta 8, SI-1000 Ljubljana

– – – –

Ekipa

Smo ekipa, ki svoje potenciale implementira v zgodbe naročnikov. Smo strokovnjaki na področjih managementa, komunikacij, organizacije dogodkov in digitalnega marketinga. Pristopimo z idejo, nadaljujemo z realizacijo, zaključimo z novimi projekti.

Gregor Karer
CEO / Management
M: gregor.karer@gig.si
T: +386 (0)31 345 876
Tomaž Krajnčič
Marketing communications
M: tomaz@agencija-gig.si
T: +386 (0)41 608 940

Andrej Maver
CTO / Project manager, digital, art
M: andrej@gig.si
T: +386 (0)31 233 262
Kristjan Stibilj
Management
M: kristjan@gig.si
T: +386 (0)31 686 607
Gašper Šinkovec
Project manager, Booking
M: gasper@gig.si
T: +386 (0)31 233 262

Nuša Jezeršek
Communication, Project Manager
M: nusa@gig.si
T: +386 (0)31 800 243

Mia Ličen
Office Manager
M: mia@gig.si
T: +386 (0)40 325 786
Hana Volfand
Content & Social Media Manager
M: hana@gig.si
T: +386 (0)41 848 203
Jurij Lavrenčič
Production, Events
M: jurij@gig.si
T: +39 3334 482 155

Pridite k nam na kavo!

Oglasite se nam lahko tudi preko hitrega obrazca: